Oferta współpracy z klubami sportowymi

Centrum Fizjoterapii Dzieci i Dorosłych Acteve oferuje Klubom Sportowym swoje umiejętności w zakresie opieki fizjoterapeutycznej i dietetycznej dzieci, młodzieży i dorosłych. Poniżej przedstawiamy ofertę dedykowaną dla Klubów Sportowych:

 1. Przeprowadzenie testów funkcjonalnych
  Testy oceniające wzorce ruchowe będące podstawą każdej aktywności ruchowej. Ocena tych wzorców pozwala zidentyfikować asymetrie i ograniczenia ruchomości w ciele, czyli pozwala na odnalezienie potencjalnych obszarów kontuzji. Testy funkcjonalne w połączeniu z oceną ruchomości kręgosłupa identyfikują najsłabsze ogniwa łańcucha kinematycznego jakim jest ciało w ruchu. Dzięki ocenie funkcjonalnej można określić działania korygujące i dobrać indywidualne ćwiczenia.
 2. Badanie postawy
  Ocena postawy ciała, stóp, elastyczności mięśni – pozwala zidentyfikować ograniczenia ruchomości w stawach kręgosłupa i kończyn oraz ocenić wielkość asymetrii (asymetrie występują zawsze, istotne jest to, by nie zaburzały ogólnych wzorców ruchowych)
 3. Wsparcie podczas rehabilitacji kontuzji.
 4. Zajęcia dla trenerów
  Szkolenie z prawidłowego rozciągania, tak by nauczyć/wdrożyć nawyk profilaktyki urazowej.
 5. Konsultacje żywieniowe
  Konsultacje z rodzicami dotyczące żywienia młodych sportowców i/lub żywienia całych rodzin.
 6. Dla trenujących w Klubach Współpracujących proponujemy zniżkę 20% na fizjoterapię i na masaż.

Oferta jest elastycznazapraszamy do kontaktu. Jesteśmy otwarci również na inne formy współpracy, długoterminowej lub doraźnej. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani prosimy o kontakt.