Oferta współpracy z przedszkolami oraz żłobkami

Centrum Fizjoterapii Dzieci i Dorosłych Acteve oferuje Państwu swoje umiejętności w zakresie opieki fizjoterapeutycznej, logopedycznej i dietetycznej dzieci w wieku przedszkolnym oraz żłobkowym. Poniżej prezentujemy ofertę dla przedszkoli i żłobków:

  1. Konsultacje/dyżury logopedy w przedszkolu/żłobku.
  2. Konsultacje/dyżury fizjoterapeuty w przedszkolu/żłobku.
    Ocena i/lub badanie dzieci pod kątem rozwoju zaburzeń postawy, chodu, stóp. Po obserwacji dziecka fizjoterapeuta sporządza notatkę, która potem przekazywana jest rodzicom. Każde badanie dziecka wykonywane jest za zgodą rodzica. Fizjoterapeuta może także poprowadzić spotkanie edukacyjne dla rodziców i wychowawców na wybrany temat, np. Profilaktyka wad stóp; Zabawy ruchowe kształtujące nawyk prawidłowej postawy lub inne.
  3. Konsultacje z dietetykiem.
    Zajmujemy się żywieniem dzieci i całych rodzin, a także oswajaniem jedzenia. Prowadzimy na facebook’u grupę Kochane Niejadki, gdzie tłumaczymy przyczyny problemów z jedzeniem dzieci oraz pomagamy rodzicom je rozwiązywać. Zajmujemy się także żywieniem specjalnym – bez mleka, bez pszenicy, bez mięsa. Wspieramy rodziny w zmianie nawyków.

Oferta jest elastyczna – zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy otwarci na różne formy współpracy doraźnej lub długoterminowej. Przewidujemy rabat dla dzieci z Państwa przedszkola/żłobka.