Promocja – letni relaks z Acteve

Zapraszamy do skorzystania ze specjalnej oferty letniej!

W ramach „Letniego Relaksu z Acteve” oferujemy 3,5 godziny kompleksowej diagnozy przyczyn stresu, bólu oraz nadmiernych napięć mięśniowych połączonych z terapią prowadzoną przez fizjoterapeutę oraz masażystę. Nasz zespół pomoże Ci zregenerować się po wyczerpującej pracy i sprawi, że zapomnisz o dyskomforcie spowodowanym nadmiernym zmęczeniem związanym z pracą fizyczną czy biurową.

Sesja fizjoterapeutyczna (90 minut) obejmuje szczegółowy wywiad i ocenę postawy, diagnozę problemu gromadzenia się w ciele czynników stresogennych, rozpoznanie źródeł ewentualnych symptomów bólowych oraz terapię rozluźniania tkanek miękkich i powięzi.

Sesja masażu (60 minut) to kompleksowy, rozluźniający zabieg dla całego ciała lub wybranych partii mięśniowych wskazanych przez fizjoterapeutę podczas sesji fizjoterapeutycznej. Sesja prowadzona jest przez masażystę z wieloletnim doświadczeniem w terapii bólu powstałego na skutek długotrwałego działania czynników stresowych.

Sesja nauki rozciągania (60 minut) mięśni ma na celu zapewnienie długotrwałych efektów. Uczymy wykonywania ćwiczeń, które następnie każdy może samodzielnie praktykować w domowym zaciszu bez jakiegokolwiek dodatkowego sprzętu. Skutek? Efekt rozluźnienia utrzymuje się dłużej, stres gromadzi się w ciele dużo wolniej, zwiększeniu ulega ogólny komfort codziennego funkcjonowania.

Zapisy możliwe po wcześniejszym kontakcie telefonicznym – 794 757 447.