Szkolenie Instruktorów Twerkout Fitness

Szkolenie Instruktorów Twerkout Fitness

14.05.2016r. Odbyło się pierwsze w Polsce szkolenie trenerów Twerkout Fitness. Acteve miało okazję poprowadzić wykład – zajęcia teoretyczne i praktyczne – na temat podstaw anatomii i profilaktyki urazów w treningu Twerkout. Tematyka zajęć obejmowała takie zagadnienia jak: podstawy wydolności kręgosłupa i rola stabilizacji głębokiej tułowia w zapobieganiu dolegliwościom bólowych kręgosłupa, najczęstsze przeciążenia stawów kolanowych, biodrowych i kręgosłupa lędźwiowego, podstawy fizjologii mięśni, pozycje rozciągające, postępowanie w urazach ostrych.

szkolenie instruktorów twerkout

Zajęcia były bardzo dynamiczne, kursantki zaangażowane, zadawały pytania. Dyskutowałyśmy na tematy takie jak metodyka prowadzenia zajęć, praca grupowa i indywidualna z uczestniczką zajęć Twerkout, potrzeba ciągłego szkolenia się i podnoszenia swoich umiejętności. Szkolenie kończyło się egzaminem, teoretycznym i praktycznym.

Dziękuje serdecznie za zaproszenie Domi, było mi niezmiernie miło pracować z tak inspirującymi kobietami. Życzę Wam powodzenia i super efektów.3 komentarze

 • Domi

  To ja Dziękuję za możliwość współpracy!
  Fizjoterapia z pasją ! Sprawdziłam na własnej skórze ! 🙂

 • Joanna

  Mam pytanko gdzie sie mozna nauczyc twerka .nie ukrywam ze chcislabym zrobic instruktora 😉 pozdrawiam prosze o kontakt

  • Ewelina

   Witam. Skontaktuj się z Domi Śliwińską. twerkout.pl Pozdrawiam

Zostaw komentarz

Call Now Button